Maluch+ 2022

Maluch + 2022 Wniosek o dotację

Chcesz założyć żłobek i pozyskać dotację z programu Maluch+ 2022 – niestety wciąż czekamy na ogłoszenie konkursu przez Ministerstwo. 

Pod koniec marca 2022 r.  Wiceminister Barbara Socha poinformowała o planowanym rozwinięciu programu Maluch+ i zwiększeniu finansowania poprzez skoordynowanie środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zachęcamy do skorzystania z materiałów edukacyjnych: https://zakladamzlobek.pl/

Znajdziesz tam informacje o tym jak przygotować się do otwarcia placówki opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Wnioski - Tworzenie miejsc w żłobku

Wnioski o dofinansowanie Maluch+ 2022

W ramach I etapu – WNIOSKI MALUCH+ 2022  przygotowujemy wnioski o dofinansowanie tworzenia nowych miejsc w żłobkach oraz ich funkcjonowania. Na łączny koszt tego etapu składa się stała cena za przygotowanie wniosków oraz bardzo szczegółowego modelu finansowego (określającego koszty z podziałem na kategorie, które potem ułatwiają rozliczenie Inwestycji) oraz prowizja po otrzymaniu dofinansowania. Na bieżąco konsultujemy Państwa wnioski z Urzędami Wojewódzkimi oraz służymy pomocą. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu.

Rozliczenie dotacji

Rozliczenie otrzymanej dotacji z Maluch+

Przez cały rok towarzyszymy Państwu podczas realizacji Inwestycji i na bieżąco pomagamy rozliczyć dotację Maluch+ 2022. Aktualizujemy szacunki kosztów, przygotowujemy zestawienia faktur, pilnujemy kwalifikowania kosztów oraz odpowiadamy za sprawozdanie z wykonania Inwestycji. Rozliczamy się z Państwem na zasadzie abonamentowej czyli stałej miesięcznej ceny.

Gdzie nas znajdziesz?

icon-7.png

Telefon

880 - 510 - 671

icon-6.png

Lokalizacja

Al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

icon-10.png

e-mail

biuro@etaxa.pl