Analizy

Analizy

Analizy potrzebne dla rozwoju Twojej działalności na wyciągnięcie ręki. Poznaj rynek, konkurentów i zwiększ swoją przewagę.

PRZYGOTUJEMY
DLA CIEBIE ANALIZĘ

Jakie analizy wykonujemy?

analizrynk
Analizy rynku

Dowiedz się co charakteryzuje rynek. Poznaj jego mechanizmy oraz procesy rynkowe.

analizafinans
Analizy finansowe

Jaka jest sytuacja gospodarcza Twojego przedsiębiorstwa? Czy Twój biznes jest rentowny? Jak zarządzasz zapasami? Jak wygląda sytuacja z należnościami i zobowiązaniami w firmie?

ikonykonkur
Analizy klientów

Jakie są potrzeby i preferencje Twoich klientów? Dowiedz się więcej o segmentacji klientów.

ikonykonkur2
Analizy konkurencji

Poznaj swoją konkurencję, ich silne i słabe strony. Porównaj swój produkt z rywalami. Jak wypadasz na ich tle?

SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy

Wykonanie analiz rynkowych i finansowych może okazać się niezbędne na różnym etapie rozwoju działalności. Nasze długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferujemy różne analizy dopasowane do działalności. Najczęściej wybierane analizy to:

Analiza rynku i konkurentów – pokazujemy jak wygląda rynek, przedstawiamy konkurencję, porównujemy Państwa produkty do konkurencji. Otrzymujecie Państwo pakiet danych analitycznych i prezentację wraz z rekomendacjami.

Analizy finansowe – jest to bardzo obszerna dziedzina. Analiza finansowa może dotyczyć różnych obszarów działalności poprzez koszty wytworzenia, analizę zapasów i ich upłynnienia, gospodarowania należnościami i zobowiązaniami skończywszy na analizie zadłużenia. 

Przy każdej z tych analiz przekazujemy Państwu nasze wnioski i rekomendacje. Uzgadniamy efekt analizy z Państwa oczekiwaniami.

Ceny analiz uzgadniane są indywidualnie w zależności od zakresu. W celu obejrzenia przykładowych analiz prosimy o kontakt.

Gdzie nas znajdziesz?

icon-7.png

Telefon

880 - 510 - 671

icon-6.png

Lokalizacja

Al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

icon-10.png

e-mail

biuro@etaxa.pl